Odzyskiwanie danych Gdańsk

Odzyskiwanie danych Gdańsk
Streamdata.pl sp. z o.o.

ul. Obrońców Wybrzeża 2
80-398 Gdańsk

Tel. centrala: (58) 727 30 01
Czynne: 10:00-18:00 sob. 10:00-14:00

Adres e-mail:
biuro@streamdata.pl

Wyznacz trasę

 

Prosze podać swój adres:

Szukaj połączenia

Odzyskiwanie danych w Gdańsku warto powierzyć specjalistom, którzy z zaangażowaniem podejmą się wszelkich czynności w tym kierunku. Firma Streamdata.pl istnieje na rynku usług już od kilku lat, co przełożyło się również na efektowną współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i Klientami instytucjonalnymi. Zawsze skupiamy się na wysokich standardach wykonując każde zlecenie w dziedzinie odzyskiwanie danych Gdańsk niezwykle precyzyjnie i zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że utrata danych może doprowadzić do sporych komplikacji, dlatego też nie zalecamy samodzielnego podejmowania jakichkolwiek działań i sugerujemy natychmiastowy kontakt z naszymi konsultantami. W zależności od rodzaju uszkodzenia jesteśmy w stanie wykonać odzyskiwanie danych Gdańsk z dysków twardych, z kart pamięci i dysków usb, z laptopów, z dysków zewnętrznych, serwerów i macierzy raid x jak i z komputerów mac. Przed podjęciem określonych prac podejmujemy się wykonania bezpłatnej analizy wraz z wstępną wyceną kosztów na jakie będzie musiał być przygotowany Klient. Pragniemy również zwrócić uwagę na fakt, że na stronie serwisu Streamdata.pl przygotowaliśmy mnóstwo istotnych informacji, które z pewnością wyjaśnią Państwu mogące się nasunąć wątpliwości.

Dysponujemy nowoczesnym i optymalnie wyposażonym laboratorium, przez co odzyskiwanie danych w Gdańsku przebiega sprawnie i skutecznie. Zadowolenie naszych Klientów zadecydowało również o tym, że staliśmy się liderem na rynku data recovery.

Powierz odzyskiwanie danych w Gdańsku najlepszym! Zapraszamy!

Profesjonalne odzyskiwanie danych

Straciłeś dane? Zadzwoń

605 06 16 06