Odzyskiwanie danych Poznań

Odzyskiwanie danych Poznań
Streamdata.pl sp. z o.o.

ul. Rynek Śródecki 15/19
61-126 Poznań

Tel. centrala: (61) 666-86-29
Czynne: 10:00-18:00

Adres e-mail:
biuro@streamdata.pl

Wyznacz trasę

 

Prosze podać swój adres:

Szukaj połączenia

Odzyskiwanie danych w Poznaniu oraz kasowanie danych z różnych nośników informacji stanowią obszary działalności firmy Streamdata.pl. Koncentrujemy się wyłącznie na skutecznych działaniach mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów. Świadczymy profesjonalne usługi skierowane zarówno do osób prywatnych jak i Klientów instytucjonalnych.

Wybitni specjaliści dysponujący ogromną wiedzą, umiejętnościami oraz kwalifikacjami są w pełni odpowiedzialni za odzyskiwanie danych w Poznaniu. Wszelkie czynności przeprowadzane są niezwykle precyzyjnie w oparciu o znane i sprawdzone procedury. Przed przystąpieniem do konkretnej pracy wykonujemy bezpłatną analizę uwzględniającą również koszty na jakie będzie musiał być przygotowany Klient zdecydowany na skorzystanie z usługi odzyskiwanie danych Poznań. Dysponujemy nowoczesnym laboratorium wyposażonym w niezbędny sprzęt, przez co proces odzyskiwanie danych Poznań jest przeprowadzany precyzyjnie.

Niezależnie od rodzaju uszkodzenia nośnika jesteśmy w stanie wykonać zlecenie według wysokich standardów i obowiązujących nas procedur. Szczegółowe informacje w tym zakresie zamieściliśmy na stronie serwisu. Jednocześnie, pragniemy wspomnieć, że posiadamy poświadczenie bezpieczeństwa nr PF-2-2003 wydanym na podstawie art. 36 ustawy z dnia 22.01.1999 o ochronie informacji niejawnych (Dz.U.Nr11, poz 95) upoważniający do dostępu do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową oznaczoną klauzulą \"poufne\" na okres do 2013 roku.

Z naszej strony uzyskacie Państwo pełne wsparcie oraz bezpieczne działania. Dotychczas wykonaliśmy szereg udanych zleceń w zakresie odzyskiwanie danych w Poznaniu. Posiadamy również oddziały zlokalizowane w różnych rejonach kraju, zapraszamy!

Profesjonalne odzyskiwanie danych

Straciłeś dane? Zadzwoń

605 06 16 06