Odzyskiwanie danych Szczecin

Odzyskiwanie danych Szczecin
Streamdata.pl sp. z o.o.

ul. Śląska 8 lok 1P
70-432 Szczecin

Tel. centrala: (91) 443-51-79
Czynne: 10:00-18:00

Adres e-mail:
biuro@streamdata.pl

Wyznacz trasę

 

Prosze podać swój adres:

Szukaj połączenia

Odzyskiwanie danych w Szczecinie to jeden z kluczowych obszarów działalności firmy Streamdata.pl. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży data recovery wsparte licznymi, pozytywnymi referencjami od zadowolonych Klientów. Dysponujemy nowoczesnym laboratorium oraz najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, przez co proces odzyskiwanie danych Szczecin przeprowadzany jest niezwykle precyzyjnie z zachowaniem wszelkich, obowiązujących standardów.

Zdolni specjaliści są odpowiedzialni za jakość przeprowadzanych usług. Przed przystąpieniem do konkretnych czynności wykonujemy bezpłatną analizę. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie na odzyskiwanie danych w Szczecinie z: dysków twardych, z kart pamięci i dysków usb, z laptopów, z dysków zewnętrznych, serwerów i macierzy raid x jak i z komputerów mac. Dokładamy wielu starań, żeby uszkodzenie zostało w prawidłowy sposób wyeliminowane. W przypadku utraty danych zalecamy kontakt z nami, odradzamy podejmowanie działań na własną rękę, co może przyczynić się do trwałych, nieodwracalnych uszkodzeń. Odzyskiwanie danych Szczecin wykonujemy sprawnie i skutecznie.

Gwarantujemy pełną poufność oraz bezpieczeństwo procesu. Profesjonalizm oraz kompleksowa obsługa niewątpliwie stanowią główne atuty prowadzonej przez nas działalności. Zlecając odzyskiwanie danych w Szczecinie firmie Streamdata.pl nie będą Państwo rozczarowani. Wszelkie dane kontaktowe zamieściliśmy na stronie serwisu, zapraszamy!

Profesjonalne odzyskiwanie danych

Straciłeś dane? Zadzwoń

605 06 16 06