Odzyskiwanie danych z dysków twardych

Odzyskiwanie danych z dysków twardych

Sprawdź ofertę

Odzyskiwanie danych z kart pamięci i dysków usb

Odzyskiwanie danych z kart pamięci i dysków usb

Sprawdź ofertę

Odzyskiwanie danych z serwerów i macierzy RAID X

Odzyskiwanie danych z serwerów i macierzy RAID X

Sprawdź ofertę

Profesjonalne odzyskiwanie danych stanowi główny element oferty wysuwanej przez firmę Streamdata. Posiadamy liczne oddziały zlokalizowane na terenie całego kraju, dlatego też w przypadku sytuacji utraty danych mogą Państwo uzyskać fachową pomoc. W zależności od problemu jesteśmy w stanie przeprowadzić odzyskiwanie danych z dysku twardego, z karty pamięci oraz odzysk danych z dysku USB, z laptopów, odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego, serwerów i odzyskiwanie danych z macierzy raid oraz z komputerów mac.

Każdy przypadek jest starannie analizowany przez doświadczony i kompetentny zespół pracowników, którzy stale doskonalą swoje umiejętności w dziedzinie odzyskiwania danych. Mamy świadomość, że utrata danych może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie, wywołując przy tym sporo stresu i niedogodności, dlatego dokładamy wielu starań, żeby w możliwe najkrótszym czasie przywrócić dostęp do nich.

Dysponujemy optymalnie wyposażonym i nowoczesnym laboratorium sukcesywnie wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, czego rezultatem jest sprawne i skuteczne odzyskiwanie danych.

Klienci powierzający odzyskiwanie danych z dysku Streamdata mogą liczyć na pełną poufność oraz bezpieczeństwo, co niewątpliwie jest atutem firmy. Zyskaliśmy mnóstwo pozytywnych referencji, które przyczyniły się także do znaczącego rozwoju Streamdata.

Polecamy stronę serwisu na której przygotowaliśmy szczegółowe informacje dotyczące oferty w zakresie odzyskiwanie danych z macierzy oraz niezbędne dane kontaktowe do naszych placówek. Dużo informacji o odzyskiwaniu danych z macierzy raid znajdziemy na poświęconej im stronie (kliknij tutaj)

Profesjonalne odzyskiwanie danych

Straciłeś dane? Zadzwoń

603-690-690